جشنواره چتر زندگی فرصتی برای بازتعریف ظرفیت هنری یزد است

📍نائب رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد:
🔺جشنواره چتر زندگی فرصتی برای بازتعریف ظرفیت هنری یزد است

▫️نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد، گفت: هنر نمایشی پایدارترین شیوه آموزش مباحث فرهنگی و هنری است.

▫️«ونوس عامری» در حاشیه آیین افتتاحیه جشنواره چتر زندگی در گفت و گو با کمیته اطلاع رسانی اظهار کرد: این مهم رویدادی فرهنگی و هنری از یزد برای تمام مردم و هنرمندان کشور است.

▫️وی با اشاره به اهمیت هنر نمایشی تئاتر، افزود: تئاتر یکی از هنرهای بنیادین و موثر برای بیان دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی است.

▫️عضو شورای اسلامی شهر یزد در ادامه انتخاب موضوع خانواده را یکی از مهمترین ویژگی‌های سومین دوره جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در یزد دانست و گفت: تمام افراد جامعه در هر شرایطی نیاز به آموزش دارند و هنر به عنوان زبانی شیوا و پایدار نقش مهمی در آموزش مباحث بنیادی خانواده و جامعه ایفا می‌کند.

▫️عامری زبان هنر را دلنشین ترین شیوه آموزش مباحث اجتماعی و فرهنگی عنوان و تصریح کرد: خانواده اصلی ترین مقوله در توسعه اجتماعی و فرهنگی هر جامعه محسوب می شود و ما باید بیش از پیش این مهم را مورد توجه قرار دهیم.

▫️نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد با بیان این که خانواده منشأ بسیاری از تحولات اجتماعی و فرهنگی بین اقشار مختلف جامعه است، خاطرنشان کرد: جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی فرصت مناسبی برای بررسی و بازتعریف ظرفیت های هنری شهر میراث جهانی یزد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod