🔺چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی، بین‌المللی برگزار می‌شود
🔺نمایشی خیابانی راهی برای ‌دمیدن روح‌ در شهر است

▫️مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری چهارمین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی در سال آینده و با گستره بین‌المللی خبر داد.

▫️به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره؛ مجید جوادیان‌زاده در نشست خبری سومین دوره جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد اظهار داشت: الان با ساختاری که این جشنواره به خود گرفته و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری به عنوان رئیس جشنواره فعالیت می‌کند و ادارات دیگری از جمله ورزش و جوانان و سازمان فاو شهرداری در شورای سیاست‌گذاری آن حضور دارند، این جشنواره می‌تواند بهتر و با کیفیت‌تر فعالیت کند.

▫️وی با اشاره به اینکه این جشنواره در سال نخست به صورت استانی و در سالهای بعد به صورت ملی برگزار شد گفت: در نظر داریم که سال آینده این جشنواره به عنوان بین المللی برگزار شود.

▫️مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان یزد با بیان اینکه در این جشنواره آثار بسیار ارزشمندی حضور دارند گفت: ما در یزد شهری داریم که در مرحله صنعتی شدن و درگیر شدن با آفت بی روحی و بی معنایی شدن است.

▫️جوادیان زاده خاطرنشان کرد: شهری که معادلات و مبادلات آن حول محور سرمایه و صنعت بگذرد ممکن است با این آفت درگیر شود و اگر برای آن فکری نداشته باشیم، مشکلات روحی زیادی برای افراد جامعه به وجود می آید.

▫️وی با تاکید بر اینکه در سیاستگذاری های فرهنگی و هنری باید دوباره ارتباطات مردمی که در گذشته شاهد بودیم را به صورت کامل بازگردانیم گفت: هنرهای تجسمی و نمایشی خیابانی یکی از راهکارهایی است که می تواند به بهترین نحو ممکن این موضوع را به شهروندان بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod