شهر جهانی یزد ظرفیت میزبانی گروه های برجسته تئاتر خیابانی جهان را دارد

رئیس کانون تئاتر خیابانی کشور:
🔺 شهر جهانی یزد ظرفیت میزبانی گروه های برجسته تئاتر خیابانی جهان را دارد
🔺چتر زندگی به هدف اصلی و نهایی خود نزدیک شده است

▫️رئیس کانون تئاتر خیابانی کشور با بیان اینکه شهر جهانی یزد ظرفیت میزبانی گروه های برجسته تئاتر خیابانی جهان را دارد گفت: چتر زندگی به هدف اصلی و نهایی خود نزدیک شده است.

▫️به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره؛ سامان خلیلیان امشب در آیین افتتاحیه سومین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد که در گذر فرهنگ و هنر مازاری‌ها برگزار شد اظهار داشت: خوشحالیم که در این برنامه پرشور که حاصل زحمات هنرمندان عرصه نمایش استان زیبا و کویری یزد است حضور داریم.

▫️وی تصریح کرد: این رصد و همراهی را در دوره پیشین و این دوره جشنواره تئاتر خیابانی یزد داشتم و دیدم که چگونه با همدلی، این برنامه و جشنواره را به اولین گام خود در مراسم افتتاحیه برسانیم.

▫️رئیس کانون تئاتر خیابانی کشور خاطرنشان کرد: این که سومین دوره جشنواره تئاتر خیابانی امسال پرشورتر و بهتر از سال قبل در حال برگزاری است، نشان از روند رو به رشد و خوب جشنواره دارد.

▫️خلیلیان ادامه داد: جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در دوره سوم خود و با حضور قابل توجه هنرمندان سراسر کشور و ارسال آثار فاخر توانست یک گام به هدف اصلی خود نزدیک تر شود.

▫️وی تصریح کرد: ارائه اصالت ناب تئاتر خیابانی به مخاطبان که بی شک بستر و دنیای مخاطبین خودش یا به بیان بهتر همان مردم عامه را بدون هیچ مرزی به وسیله تئاتر خیابانی کشور انجام دادن از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

▫️این هنرمند برجسته هنرهای نمایشی کشور افزود: امسال ۱۵۶ اثر ارسالی از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و با توجه به اینکه آثار رسیده هم به لحاظ کمی و هم کیفی نسبت به سال گذشته فاخر تر بودند، کار انتخاب بسیار سخت بود.

▫️رئیس کانون تئاتر خیابانی کشور گفت: امسال علاوه بر این جشنواره، بخشی از آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در برنامه ای جداگانه در نقاط مختلف استان اجرا شد و از آن برنامه هم یک اثر به جمع ۱۸ اثر راه یافته به مرحله نهایی اضافه شد.

▫️خلیلیان تصریح کرد: شهر جهانی یزد به دلیل زیرساخت ها و ظرفیت های بسیار گسترده ای که دارد، می تواند در آینده ای نزدیک پذیرای گروه های تئاتر خیابانی برجسته ایران و جهان در جشنواره چتر زندگی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod