درباره ما

نمایش خیابانی چتر زندگی

مسئله خانواده ،مسئله بسیار مهمی است. پایه و سلول اصلی در جامعه است. جامعه اسلامی بدون بهره مندی کشور از نهاد خانواده ی سالم، سرزنده و با نشاط امکان ندارد پیشرفت کند. بالخصوص در زمینه های فرهنگی و البته در زمینه های غیر فرهنگی، بدون خانواده خوب امکان پیشرفت نیست.
مسایل و مشکلات موجود در حوزه ازدواج و خانواده این ضرورت را ایجاب می کند که فرهنگ سازی گسترده در راستای ازدواج و تعالی خانواده در جامعه انجام شود.
با عنایت به درجه اهمیت بالای خانواده و سبک زندگی خانواده محور در ایران و همچنین اهمیت نمایش خیابانی از قدیم الایام تا کنون در بین مردم و اثر گذاری این قالب هنری؛ به منظور الگوسازی و آگاهی بخشی به خانواده ها جشنواره تئاتر خیابانی برگزار می گردد.
هدف این جشنواره ورود تئاتر بین مردم و آشتی مخاطبان با تئاتر و شناسایی، معرفی و حمایت از گروه‌ها و استعدادهای تئاتر خیابانی استان، کمک به جریان فراگیر شدن تئاتر خیابانی با آشنایی هر چه بیشتر مردم با این گونه نمایشی، بیان مشکلات اجتماع و خانواده از طریق تئاتر در جهت تحکیم بنیان خانواده، مقابله با جنگ نرم دشمنان، لزوم هوشیاری و آگاهی مردم در استفاده از شبکه‌های مجازی و ماهواره و ترویج ازدواج آسان و پایدار می باشد.
همچنین توجه به محورهای وفاق و انسجام خانواده و نیز گسترش فرهنگ اصیل خانواده های ایرانی، اسلامی نگاه ویژه ای به آگاهی بخشی و دانش افزایی مردم درباره آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد، بیکاری، طلاق، فقر فرهنگی و مشکلات اقتصادی خواهد داشت و از سویی دیگر، برای پیشگیری از این آسیب ها در ارائه راهکارهای اصولی و منطقی خواهد کوشید.

Untitled-3

معرفی ستاد برگزار کننده دومین جشنواره ملی چتر زندگی

دکتر محمد علی طالبی

رییس شورای سیاست گذاری جشنواره

احمد طالبی

اعضای اصلی شورای سیاستگذاری

عباس ملازینلی

اعضای اصلی شورای سیاستگذاری

مجید جوادیان زاده

اعضای اصلی شورای سیاستگذاری

احمد ندافی

دبیر اجرایی

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod