جشنواره چتر زندگی ظرفیتی مهم در ثبت برندی جدید برای یزد است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد:

🔺 جشنواره چتر زندگی ظرفیتی مهم در ثبت برندی جدید برای یزد است

▫️مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد جشنواره تئاتر چتر زندگی را ظرفیت قابل توجهی در ثبت برندی جدید در حوزه گردشگری یزد عنوان کرد.

▫️به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره؛سید مصطفی فاطمی با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره تئاتر چتر زندگی در یزد اظهار کرد: این تئاتر می‌تواند یزد را در حوزه گردشگری رویدادهای فرهنگی و هنری معرفی کند و با توجه به ثبت یزد به عنوان پایتخت هنرهای نوین، می‌تواند امیدوار به ثبت برند جدید برای یزد در این حوزه بود.

▫️وی با بیان این که جشنواره تئاتر زندگی می‌تواند منجر به تقویت گردشگری شبانه در یزد شود، تصریح کرد: یکی از انواع گردشگری که می‌توان در یزد شاهد رونق و پویایی آن بود، گردشگری شبانه است که این تئاتر می‌تواند ظرفیت قابل توجهی برای این حوزه باشد.

▫️مدیر میراث فرهنگی استان یزد حمایت از هنرمندان را یکی از ظرفیت‌های دیگر این جشنواره در استان برشمرد و گفت: به تازگی در استان یزد شاهد حمایت و علاقمندی به حوزه تئاتر هستیم و این جشنواره می‌تواند هنرمندان این قشر و سایر هنرمندان دیگر استان را مورد حمایت قرار دهد از طرفی فعالیت‌های فرهنگی و هنری این جشنواره منجر به حضور گردشگران دوستدار این هنر به یزد خواهد شد.

▫️وی ثبت برندهای متنوع گردشگری را یکی از مهمترین عوامل رونق این صنعت خواند و گفت: تنوع گردشگری، ظیف گسترده‌تری از گردشگران را پوشش می‌دهدو همین مسئله می‌تواند تبدیل به نقطه قوتی برای گردشگری استان یزد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod