جشنواره چتر زندگی در حال وارد کردن تئاتر به متن زندگی مردم است

📍رییس شورای سیاستگذاری جشنواره چتر زندگی یزد:
🔺 جشنواره چتر زندگی در حال وارد کردن تئاتر به متن زندگی مردم است

▫️معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و شورای سیاست گذاری جشنواره چتر زندگی با تاکید بر نقش تئاتر در کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: جشنواره چتر زندگی در حال وارد کردن تئاتر به متن زندگی مردم است.

▫️به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره؛ احمد ترحمی امشب در آیین افتتاحیه سومین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد که در گذر فرهنگ و هنر مازاری‌ها برگزار شد اظهار داشت: افتخار بزرگی است که در این ایام میزبان جمعی از هنرمندان و هنردوستان میهن اسلامی در سومین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی هستیم.

▫️وی با بیان اینکه چتر زندگی به سمت جهانی شدن در حال حرکت است گفت: قرار دادن هنر تئاتر در متن زندگی مردم اتفاقی است که جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی در حال انجام آن است.

▫️رئیس شورای سیاستگذاری سومین جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد خاطرنشان ساخت: اگر تئاتر به متن زندگی مردم ورود پیدا کند، می توان از آن در راستای رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی و حرکت در مسیر فرهنگ سازی به نحو احسن استفاده کرد.

▫️معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تقدیر و تشکر از انجمن هنرهای نمایشی، ادارات کل ورزش و جوانان و ارشاد و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد که این اتفاق خوب را رقم زدند ادامه داد: با ‌ها، پشتیبانی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این جشنواره در بهترین حالت ممکن در حال انجام است.

▫️ترحمی تصریح کرد: شهر یزد ظرفیت‌های بسیار گسترده‌ای در حوزه تئاتر و هنر‌های نمایشی دارد که اگر به درستی از آن استفاده شود، می‌تواند تاثیرگذاری بسیار بالایی در حوزه‌های مختلف داشته باشد.

▫️وی در پایان گفت: این رویداد بزرگ ملی انشاالله در دوره‌های بعد به سمت جهانی شدن می‌رود و سال‌های آینده شاهد برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod