تئاتر خیابانی در کمترین زمان بر مخاطب تاثیر می‌گذارد

📍معاون هنری اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی:
🔺تئاتر خیابانی در کمترین زمان بر مخاطب تاثیر می‌گذارد

▫️معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه هنر تئاتر، هنری تاثیرگذار است گفت: تئاتر خیابانی در کمترین زمان بر مخاطب تاثیرگذار است و پیام را به مخاطب منتقل می‌کند.

▫️به گزارش کمیته اطلاع رسانی جشنواره؛فاطمه موسوی زاده در این رابطه افزود: تئاترهای خیابانی عموما دربرگیرنده مضامین اخلاقی، اجتماعی، سیاسی فلسفی است که به کمک تکنیک‌های خاصی به مخاطب ارائه می‌شوند.

▫️وی اظهار داشت: با توجه به اینکه تماشاگران تئاتر سازمان نیافته و گذرا هستند اما پیام این هنر در کمترین زمان صورت می‌گیرد.

▫️موسوی زاده افزود: در تئاتر خیابانی بازیگران و تولیدکنندگان بدون واسطه با مخاطب روبرو می شود و با حداقل وسایل و با قدرت تحلیل بالا با مخاطب ارتباط برقرار می‌کنند.

وی در ادامه به سومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی در استان اشاره کرد و گفت: این جشنواره با محوریت خانواده ، انسجام خانواده و گسترش فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی در استان درحال برگزاری است.

▫️این مقام مسئول افزود: جشنواره یاد شده علاوه بر پویایی و نشاط در سطح جامعه ، پیام‌های اجتماعی را به درستی و به شکل کامل به مخاطب منتقل می‌کند.

▫️موسوی زاده گفت: استفاده از هنر تئاتر خیابانی و تولید اثر با موضوعاتی خانواده می‌تواند نقش بسزایی در آگاه سازی عمومی جامعه ایفا کند و در پیشگیری از آسیب های اجتماعی هم تاثیرگذار است.

▫️معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: در تئاتر خیابانی در واقع هنرمند به جای مستقر شدن در یک مکان به درون شهر و جامعه می‌رود و تاثیر بی واسطه تری هم می‌گذارد.

▫️وی افزود: امیدواریم جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی در سال آینده به صورت بین المللی در یزد برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod